Grikiai su grybais orkaitėje

REIKĖS:

150 g grikių

20 g džiovintų grybų

parmezano

1 svogūno

druskos pagal skonį

GAMINIMO EIGA:

*grybų užmirkyti nereikia.

Įkaitinti orkaitę iki 190 laipsnių. Smulkiai supjaustyti svogūną ir apkepti ant sviesto puode vidutinio dydžio (kuris galima naudoti ir gaminimui orkaitėje) 5 min. Supjaustyti grybus ir apkepti su svogūnais dar porą minučių. Grikius įberti į keptuvę ir apkepti su svogūnais ir grybais, dažnai maišydami, 1 minutę. 

Užpiltu viską vandeniu, kad vandens lygis būtų su dideliu pirštu. Užvirti vandenį ir papilti druska. Išjungti, apkloti folija ir kepti orkaitėje 10 minučių. 

Išimti puodą iš orkaitės, padėti iš viršaus tarkuoto parmeszano ir porą kubikėlių sviesto. Vėl apkloti folia ir dar kepti orkaitėje 10 min. Prieš paduodant paberkite tarkuotu parmezanu ir žalumynais.

Grikiai su grybais orkaitėje
Aviečių lapų arbata

Aviečių lapų arbata

**Aviečių lapų arbata** Ši aviečių lapų arbata yra natūralus ir sveikas gėrimas, kuris ne tik puikiai atgaivina, bet ir turi daug naudingų savybių. Aviečių lapai yra žinomi dėl savo antioksidantų ir vitaminų, kurie padeda stiprinti imuninę sistemą ir gerina...

Vanilinė rooibos arbata

Vanilinė rooibos arbata

**Vanilinė rooibos arbata** **Aprašymas:** Vanilinė rooibos arbata yra švelni ir aromatinga, puikiai tinkanti tiek rytui, tiek vakarui. Ši arbata ypatinga savo natūraliu saldumu ir vanilės užuominomis, kurios suteikia jai išskirtinį skonį. Rooibos arbata yra be...